Faydalı Bilgiler

100 KV Kurşunlu 100 KV Kurşunsuz
0,25mm Pb / 90,1 0,25mm Le / 90,9
0,35mm Pb / 94,1 0,35mm Le / 94,7
0,50mm Pb / 96,7 0,50mm Le / 97,3

Standart Kumaş: Koruyucu Önlük ve aksesuarlarımızda aşağıda değişik renkleri yer alan ve özel olarak üretilmiş OXFORD tipi kumaşlar kullanılmaktadır. Bu kumaşlar uzun süreli kullanımlarda yıpranmaya karşı dayanıklı olup hijyen açısından kolay silinebilen bir yapıya sahiptirler.

Renk Seçenekleri:

Yurtdışından ithal edilen polimer kauçuk kurşun içeren veya kurşunsuz materyaller, Aktif x-ray Koruyucu Önlük ve Aksesuarlarımızda uluslararası standartlara uygun olarak kullanılmaktadır. Yüksek kaliteli malzemesi ve kusursuz işçiliği ile koruyucu önlüklerimiz Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde kullanıcılarımızın beğenisini kazanmıştır.

Standart koruyucu önlük ve aksesuarları kauçuk-koruyucu malzeme karışımlı hafif bir alaşımdan üretilmektedir. 0,125 mm Pb, 0,175 mm Pb, 0,25 mm Pb değerlerine sahip koruyucu malzemelerden standart kalınlıkların dışında müşteri isteği doğrultusunda farklı koruyucu değerlerine sahip önlükler de üretilebilmektedir.

LightWeight

Süper hafif olarak adlandırdığımız bu koruyucu ürün diğer markaların benzer modellerine göre % 22 daha hafif olup koruyucu özelliği aynı değerlerdedir.

Lead Free

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda koruyucu önlüklerimizde kullandığımız kurşun içermeyen, çevreye zarar vermeyen ve geri dönüşümü kolay olan Lead Free malzemesi, aynı zamanda koruyucu özelliği bakımından diğer ürünlerle aynıdır.
× Whatsapp İletişim Hattı